Czwartek, 15. Listopad 2018

19. Piknik Olimpijski

Trening z gwiazdami! Strefa Centralnego Ośrodka Sportu na 19. Pikniku Olimpijskim. Tym razem 3 czerwca w warszawskim Parku Kępa Potocka imprezie towarzyszyć będzie sportowy klimat zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu 2018.
1

To jedyna taka impreza w Polsce, podczas której można spotkać ponad stu polskich medalistów olimpijskich i niezliczone rzesze olimpijczyków i ludzi sportu, którzy będą gośćmi strefy COS na tegorocznym Pikniku Olimpijskim, który odbędzie się 3 czerwca
br. w warszawskim Parku Kępa Potocka.

W warszawskim Parku Kępa Potocka odbędzie się już 19. Piknik Olimpijski. Na wszystkich kibiców i sympatyków sportu czekać będzie wiele atrakcji – konkursy z nagrodami, pokazy umiejętności sportowych, koncerty, wystawy, gry zespołowe i warsztaty edukacyjne. Tym razem z okazji przyszłorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018 stawiamy na zimę. W programie między innymi: skocznia narciarska, lodowisko, sporty zimowe i nie tylko.

Wspaniała zabawa i niezapomniane emocje czekać będą również w strefie Centralnego Ośrodka Sportu. Przez cały dzień w strefie COS będzie możliwość spotkania znanych sportowców, m.in. Tomasza Majewskiego , Andrzeja Wrońskiego, Szymona Ziółkowskiego, Roberta Sycza, Roberta Kucharskiego i wielu innych wspaniałych polskich sportowców. Mali sportowcy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w takich dyscyplinach sportu jak : pchnięcie kulą, rzuty do kosza, siatkówka, piłka nożna, sporty walki, strzelanie do tarcz pistoletami laserowymi, slalom narciarski, unihokej, ergometry. W programie imprezy nie zabraknie również gier, zabaw i konkursów
z nagrodami.

Piknik Olimpijski, w którym udział bierze zarówno Centralny Ośrodek Sportu jak i Ośrodki Przygotowań Olimpijskich COS, to największa tego typu impreza w kraju. Na miejscu będzie możliwość spotkania z medalistami olimpijskimi. Główną ideą przyświecającą organizatorom jest zaszczepienie w dzieciach idei zdrowego stylu życia poprzez łączenie rekreacyjno-sportowego charakteru wydarzenia z elementami edukacji, zaprezentowaniem olimpijskich dyscyplin sportu oraz rywalizacją na zasadach fair-play.

03.06.2017 r., godzina: 12:00-18:30, Park Kępa Potocka w Warszawie – Strefa Centralnego Ośrodka Sportu (COS).


Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 2007