Czwartek, 15. Listopad 2018

Serdecznie dziękujemy za udział w Pikniku Olimpijskim!

Kolejna, 19. edycja Pikniku Olimpijskiego w Parku Kępa Potocka w Warszawie organizowana przez Polski Komitet Olimpijski przy udziale Centralnego Ośrodka Sportu już za nami.
1

Tegoroczna edycja odbyła się 3 czerwca i towarzyszyła nam atmosfera przyszłych Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang. Piknik Olimpijski to świetna okazja do spotkania się ze słynnymi sportowcami, ale i nie tylko.

19. Piknik Olimpijski to możliwość poznania i spróbowania się w wielu dyscyplinach sportowych, jakie na co dzień uprawiają sportowcy w naszych Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich. Tego dnia na Kępie Potockiej w strefie COS powstało kilka części tematycznych poświęconych konkretnym dyscyplinom sportowym. Dzieci oraz dorośli mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i rozwijać swoje sportowe talenty.

Strefa COS od momentu rozpoczęcia się pikniku budziła duże zainteresowanie wśród odwiedzających. Łącznie strefę COS odwiedziło i brało aktywny udział w konkurach z nagrodami około 3 tys. osób.

Tegoroczny piknik zapamiętamy szczególnie dobrze ze względu na olbrzymie sportowe emocje, które towarzyszyły Wam i nam niemal cały czas podczas tego wydarzenia.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Pikniku Olimpijskiego.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 3116